تبلیغات
بارسا،کاتالان،قدرت - بارسا 1- 3 سوسیه داد......یه شب خیلی بد....
از رئال که خراب تر نداریم...رئالتونم رفقا..به این وبلاگ خوش اومدید!
تاریخ : یکشنبه 4 اسفند 1392 | 03:12 ب.ظ | نویسنده : محمدرضا
سلااااام!!خب همون طور که میدونید دیشب بارسا تو خونه ی رئال سوسیه داد با این تیم بازی داشت و متاسفانه 3 بر یک شکست خورد!!رئال هم با شکست دادن الچه به صدر جدول رفت!!این قدر بارسا این فصل لغزش نشون داد تا رئال صدر نشین شد.....واقعا امروز صبح که خبر رو شنیدم اعصابم خرد شد!!رئالی های توی مدرسه هم که......خودتون بهتر می دونید...ولی به هر حال باخت هم بخشی از فوتباله و بدون باخت فوتبال معنی نداره!!به هر حال من امیدوارم که بارسا بتونه جبران کنه و در نهایت هم این فصل قهرمان بشه!!فعلا تا آخر فصل خیلی مونده!!
خب دیگه حرفی واسه گفتن نیست!!
تو ادامه مطلب یه گزارش چند خطی از بازی و بااای...

از هفته بیست و پنجم لالیگا اسپانیا، تیم فوتبال رئال سوسیداد در ورزشگاه خانگی خود میزبان بارسلونا بود که این مسابقه در نهایت با نتیجه 3 بر یک به سود رئال سوسیداد به پایان رسید.

سانگ در دقیقه 32 گل به خودی، گریزمان 54 و زاروتوزا 59 برای سوسیداد در این دیدار گلزنی کردند و لیونل مسی در دقیقه 36 تک گل بارسلونا را به ثمر رساند.به گزارش فارس، بارسلونا با این شکست در امتیاز 60 باقی ماند و موجب تثبیت صدرنشینی رئال مادرید شد تا این تیم برای نخسین بار در طول این فصل از لحاظ امتیازی از بارسلونا پیشی بگیرد. رئال سوسیداد هم 43 امتیازی شد و موقتا به رده پنجم جدول صعود کرد.