تبلیغات
بارسا،کاتالان،قدرت - این جا انزلیه.....
از رئال که خراب تر نداریم...رئالتونم رفقا..به این وبلاگ خوش اومدید!
تاریخ : یکشنبه 8 دی 1392 | 09:32 ق.ظ | نویسنده : محمدرضا
سلام!امروز اومدم یه پست بذارم و برم!!این پست مربوط به بارسا نیست بلکه مربوط به تیم ایرانی موردعلاقم یعنی(نه استقلال،نهپرسپولیس)بلکه ملوانه.
برای دیدن ادامه به ادامه مطلب بروید!!
تو روز هایی که همه جا صحبت از استقلال و پرسپولیس سر جنگشون تو صدر جدوله ما بچه های انزلی حرفامون از ملوانه و بازی پرسپولیس و بازی امروز با استقلال و ....!ملوان شاید به جرئت بتونم بگم تنها ترین تفریح جدی جوونای انزلیه!تیمی که انزلیچی ها از بچه ی هفت-هشت ساله گرفته تا پیرمرد هشتاد ساله هر هفته منتظر رسیدن بازی های ملوان و رفتن به ورزشگاه یا دیدن بازی از تلویزیون هستند.جایی که مردمش برای دیدن بازی ملوان کارهاشون رو جوری تنظیم می کنن که وسط بازی نباشه!!ملوان تیمیه که انزلیچی ها برای دیدن بازیش دو ساعت تموم از همه ی دنیا فارغ می شوند.


اینجا انزلیه جایی که هر تیمی از پا گذاشتن تو جهنم تختی اش میترسه.جایی که بازی کردن جلوی ملوان توی اون جگر شیر می خواد و حلالیت طلبیدن از تمامی اعضای خانواده، چون در طول بازی تمامی اون ها توسطز تماشاگران جلوی چشم بازیکنا میان!این جا انزلیه،جایی که شبای قبل از بازی با پرسپولیس و استقلال شهر انگار زلزله اومده و همه از امید به برد تو بازی فردا حرف میزنن!(بقیه تیما که سهله).این جا انزلیه،جایی که هشت سال بود پرسپولیس نتونسته بود توی اون ملوان رو شکست بده!!این جا انزلیه...جایی که تیمش با وجود تموم بی پولی ها و گیر های مالی اسم خودش رو ملوان نگه داشت و نشد:استقلال رشت، پگاه گیلان، داماش گیلان و ...!!این جا جاییه که پژمان نوری و مازیار زارع و رافخایی و قایقران و ... بیرون داده!

این رو من با زندگی کردن تو انزلی فهمیدم که ملوان همه چیزه انزلیه!!انزلی، شهری که هر جاش واستی و دور و بر رو نگاه کنی یه نشون از ملوان میبینی!!آره این جا انزلیه. جایی که بازی ملوان و پرسپولیس توی اون پر تماشاگر ترین بازی هفته انتخاب میشه....اینجا انزلیه.جایی که وقتی تهرانی ها یا مردم شهر های دیگه میان و اینجا و میپرسن آبی یا قرمز؟؟بچه ها یه لبخند می زنن و با افتخار میگن: سفید آسیایی!ملوان من خیلی چیز ها داره که من بتونم بهش افتخار کنم.و اینم ملوان عشق من..عشق انزلیچیا و عشق خیلی از مردم غیور گیلان!!ملوان من، ملوان بوده، هست و خواهد موند!!

ملوان تو قهرمان قهرمانی / ملوان تو عشق ما تو این جهانی

وقتی طوفانی میشی تیما میترسن / وقتی سرعت میگیری تیما میلرزن

توی هر مسابقه یه پای فینالی / وحشت از اسمت دارن تیمای تهرانی

تو ملوانی / همیشه قهرمانی

ایران ایران ملوان/ملوان ملوان قهرمانبرچسب ها: ملوان، انزلی، بندرانزلی، ملوان بندرانزلی،