تبلیغات
بارسا،کاتالان،قدرت - سانگ اولین بازیکن این فصل لالیگا با آمار 100%پاس درست!!
از رئال که خراب تر نداریم...رئالتونم رفقا..به این وبلاگ خوش اومدید!
تاریخ : سه شنبه 16 مهر 1392 | 06:08 ب.ظ | نویسنده : محمدرضا
سلاااااااااام!!خوبید؟؟خوشید؟؟خب بازم ببخشید که چند روز نبودم!!درسا واقعا زیاده و منم حوصله و وقت آپ کردن ندارم!!شاید منم از این به بعد فقط یه روز در هفته با چند تا آپ بیام!!خب!!یه خبر در مورد بازیکنی که شاید کمتر بهش فکر میکنیم!!الکس سانگ!!سانگ تو بازی که این هفته بارسا با وایادولید بود آمار 100%پاس درست تو یه بازی رو به دست آورد!!واقعا آفرین بهش!!خب دیگه چیز زیادی نمیگم!!متن اصلی خبر رو تو ادمه مطلب بخونید!!راستی شاید یه طرح آموزش زبان اسپانیایی رو تو وبلاگ راه انداختم تا هرکس که نیاز داشت استفاده کنه!!
فعلا بای..

 الکس سانگ ستاره باتجربه بارسا که کمتر از او صحبتی به گوش می رسد، در بازی شنبه شب تیمش مقابل وایادولید رکوردی استثنایی از خود به جای گذاشت. طبق گزارش های آماری منتشره در پایان بازی نوکمپ، او اولین بازیکن رقابتهای این فصل لالیگاست که 100% پاسهایش در جریان این بازی به درستی به مقصد رسید.

رکوردی که سانگ کامرونی دراین بازی که با برد 1-4 تیم کاتالان به پایان رسید،به نام خود ثبت کرد، رکوردی استثنایی است.تاتا مارتینو در این بازی و بابهره گیری از سیستم چرخشی سانگ را به جای بوسکتس روانه میدان نموده بود و او نیز با یک بازی بی اشتباه شایستگی اش را به سرمربی آرژانتینی تیمش ثابت کرد. البته با درخشش نیمار و الکسیس دراین بازی، شاید درخشش این ستاره کامرونی به چشم خیلی ها نیامده باشد.

دراین عکس می توانید پاس هایی که الکس سانگ در جریان بازی بارسلونا مقابل وایادولید به هم تیمی هایش داد و تمامی آنها نیز به درستی به مقصدو به هم تیمی هایش رسید، را مشاهده کنید.

برچسب ها: بارسا، بارسلونا، باشگاه فوتبال بارسلونا، سانگ، الکس سانگ،