تبلیغات
بارسا،کاتالان،قدرت - مسی به یک تعطیلات طولانی نیاز دارد!!
از رئال که خراب تر نداریم...رئالتونم رفقا..به این وبلاگ خوش اومدید!
تاریخ : شنبه 25 خرداد 1392 | 06:27 ب.ظ | نویسنده : محمدرضا

سلاااااااااام!!همونطور که میدونید خبر هایی به گوش میرسه که مسی وضعیت بدنی مناسبی نداره به همین خاطر بدنساز سابق تیم ملی آرژانتین گفته که مسی باید به یک تعطیلات طولانی همراه خانواده اش بره!!به نظر من واقعا هم همینطوره!!مسی باید یک استراحت طولانی داشته یباشه تا بتونه بدرخشه!!

خب زیاد حرف نمی زنم!!متن اصلی رو تو ادامه مطلب بخونید!!

فعلا بای......

سایت گل- فرناندو سینیورینی، مربی بدنساز تیم ملی آرژانتین در رقابت های جام جهانی 2010، هشدار داد که لیونل مسی نیاز زیادی به استراحت دارد تا بتواند بهترین عملکرد را در رقابت های سال آینده جام جهانی برزیل ارائه بدهد.
ستاره بارسا در چند ماه گذشته با مشکلات جسمی زیادی روبرو بوده و سینیورینی معتقد است برای اینکه مسی به اوج برگردد، به یک تعطیلات طولانی نیاز دارد.
او در گفتگو با تلام گفت:" مسی در سال، بیش از 100 بازی برای بارسا و آرژانتین انجام می دهد. این باعث می شود که این ریسک وجود داشته باشد که او نتواند در بهترین شرایط در جام جهانی 2014 به میدان برود.
مسی برای سه سال مصدوم نشده بود اما وقتی در پایان فصل مصدوم شد، بلافاصله به بازی گرفته شد.
او دوباره مصدوم شد و اکنون برای تیم ملی بازی می کند. چیزی که او نیاز دارد، یک تعطیلات طولانی با همسر و پسرش است. این غیرممکن است که در فوتبال مدرن، بیش از 100 بازی در سال انجام داد و باز هم در بهترین شرایط بود."
مسی در همه رقابت های فصل 13-2012، 50 بازی رسمی برای بارسا انجام داد.