تبلیغات
بارسا،کاتالان،قدرت - اظهارات مسی در مورد بارسلونا و مارتینو
از رئال که خراب تر نداریم...رئالتونم رفقا..به این وبلاگ خوش اومدید!
تاریخ : شنبه 16 شهریور 1392 | 10:29 ق.ظ | نویسنده : محمدرضا
سلاااااااااام!!چه خبرا؟؟حوبید؟؟سلامتید؟؟خب بازم عذرمیخوام اگه یه مدت طولامی آپ نکردم..آخه 1- این که واقعا حوصله نداشتم و 2-هم این که واقعا بازار اخبار بارسلونا کساده و هیچ خبری نیسن به جز برد های پیاپی بارسا...اما دسته بیل هم که اومد رئال...ولی بازم هیچ کاری نمیتونن جلوی بارسا انجام بدن!!رئال هم الکی پول خرج کرد و اونو خرید به نظر من که لیاقت گرانقیمت ترین انتقال تاریخ فوتبال رو نداره!!
اما خبر امروز در مورد صحبت هایی که مسی درمورد شرایط خودش و بارسلونا و سرمربی تیم ینی عمو مارتینو انجام داده!!
خب،خبراصلی رو تو ادامه مطلب بخونید!!
فعلا بای....


به نظر می‌رسد لیونل مسی سرانجام به اوج آمادگی خود بازگشته است. او در سه دیدار پیشین بارسلونا در لیگ موفق به زدن پنج گل شده و خود را با شرایط جدید تیم هماهنگ کرده است.
به نقل از فارس، مسی در مورد حضور نیمار و جراردو مارتینو نیز صحبت‌هایی انجام داده است. «مارتینو از روز نخست که به اینجا آمد خودش را با شرایط هماهنگ کرد.»مسی بر این باور است که هواداران از همکاری او و نیمار به وجد آمده‌اند و انتظار بالایی از حضور مارتینو در این تیم دارند.«ما به تدریج به همکاری باهم عادت می‌کنیم. کل تیم هم نتیجه‌های خوبی می‌گیرد که می‌تواند شروعی عالی را برای ما رقم بزند.»ستاره آرژانتینی در مورد آسیب دیدگی خود که در دیدار فصل گذشته لیگ قهرمانان مقابل پاری سن ژرمن رخ داد نیز گفت: مقابل پاری سن ژرمن فقط یک نیمه در آمادگی کامل به سر بردم. پس از آن همه چیز بد شد. بازگشت از آن آسیب دیدگی کار ساده‌ای برایم نبود اما اکنون احساس خوبی دارم و گل می‌زنم.
برچسب ها: بارسا، بارسلونا، باشگاه فوتبال بارسلونا، لیونل مسی، مسی،