تبلیغات
بارسا،کاتالان،قدرت - بارسا 1 - 0 مالاگا: برد سخت در اندلس
از رئال که خراب تر نداریم...رئالتونم رفقا..به این وبلاگ خوش اومدید!
تاریخ : دوشنبه 4 شهریور 1392 | 08:04 ق.ظ | نویسنده : محمدرضا
سلااااااااااااام!!بچه ها خوبید؟؟چه خبرا؟؟خب!!دیشب بارسا 1-0 مالاگا رو تو خونه ی این تیم شکست داد تا به دومین برد پیاپی خودش تو لالیگا برسه و دو بازی پیاپی در لالیگا هم دروازه اش رو بسته نگهداره!!بازی دیشب بازی چندان قشنگی نبود!!به هر حال من که از بازی دیشب مثل بقیه ی بازی های بارسا لذت نبردم!!امام به هر حال با تک گل آدریانو که خیلی قشنگ هم زد تونستیم 1-0 مالاگا رو ببریم!!ولی انصافا دیشب والدز عالی کار کرد اگه والدز نبود اشید بتونم بگم ما بازی رو می باختیم!!
متن اصلی خبر رو تو ادامه مطلب بخونید!!لطفا در نظر سنجی جدید گوشه ی وبلاگ هم شرکت کنید!!
به امید بردهای بیشتر و پرگل تر بارسا!!
فعلا بای....

 بارسلونا با شوت زیبای آدریانو توانست در خانه مالاگا پیروز شود.

مالاگا با وجود آن که چندین بازیکن کلیدی خود را در تابستان از دست داد اما مانند دیدارهای فصل پیش در جام حذفی مقابل بارسلونا سرسختانه جنگید و در نهایت با اختلاف تنها یک گل بازنده شد.

جراردو مارتینو در این مسابقه لیونل مسی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت و نیمار را هم در ترکیب اصلی قرار نداده بود.

بارسلونا در نیمه اول مالکیت توپ بسیار خوبی داشت و موقعیت‌های خوبی را هم ایجاد کرد که البته با درخشش ویلی کابایرو در دروازه مالاگا به گل تبدیل نمی‌شد تا این که سرانجام در دقیقه 43 بود که تنها گل بازی به ثمر رسید. آدریانو از فاصله‌ای نسبتا دور و با زاویه نسبت به دروازه شوت بسیار زیبایی با پای چپ زد که با وجود تمام تلاش‌های کابایرو به تور نشست.

بارسا در نیمه دوم تلاش کرد بازی را کنترل کند. در دقیقه 57 بود که ضربه نامتعارف جرارد پیکه با پشت سر را کابایرو با نوک انگشتانش دفع کرد و توپ به تیر افقی دروازه هم برخورد کرد.

سپس نیمار برای بارسا به بازی آمد و الیسئو، ستاره مالاگا در مرحله گروهی لیگ قهرمانان فصل پیش هم برای این تیم وارد میدان شد.

مالاگا چیزی نمانده بود در اواسط نیمه دوم به گل تساوی برسد. روکه سانتاکروس در ضدحمله‌ای عالی توپ را گرفت، در نزدیکی خط عرضی زمین و در داخل محوطه جریمه از ویکتور والدس هم گذشت و پاسی دقیق به فابریس اولینگا داد. اولینگا توپ را کنترل کرد اما ضربه نهایی روی پایش ننشست و توپ به تیر دروازه برخورد کرد.

مالاگا در دقایق پایانی فشار آورد و بارسا با درخشش والدس که موقعیت‌های خوبی را از حریف گرفت بازی را برد.


برچسب ها: بارسا، بارسلونا، باشگاه فوتبال بارسلونا، آدریانو، بارسلونا-مالاگا، بارسلونا1 -0مالاگا،