تبلیغات
بارسا،کاتالان،قدرت - جلسه روسل و زوبی زارتا برای خرید کاسیاس
از رئال که خراب تر نداریم...رئالتونم رفقا..به این وبلاگ خوش اومدید!
تاریخ : شنبه 2 شهریور 1392 | 08:43 ق.ظ | نویسنده : محمدرضا
سلاااااااااااااااااااام!!بر و بکس چطورید!؟؟دلم واسه همتون تنگیده بود!!ببخشید به خاطر یه مدت تقریبا طولانی که نبودم!!چون شارژ نتم تمومیده بود!!خب ،به هر حال بازم معذرت میخوام!!ااز تمام کسانی هم که تو این مدت که نبودم اومدن و به این و بلاگ سر زدن و نظر گذاشتن بسیار سپاسگزارم!!مثل این که من نبودم هم اتفاقات زیادی افتاده بود از اولین برد تیم در لالیگا تا تساوی بارسا و اتلتیکو مادرید در دیدار رفت سوپرکاپ اروپا!1ما بریم سر اخبار اصلی!!راستی اون کابوسی که انتطارش رو میکشیدیم هم رسید!!گلزنی ویا به بارسا!!اما خب به هر حال الان تیم ویا اتلتیکو مادریده و باید وظیفه اش رو هم به خوبی در اون تیم انجام بده!!خبر اول مصدومیت مسی هستش که مثل همیشه دوباره داره تکرار میشه!!مثل این که این دفعه مشکلش کوفتگی ران پای چپه!!که متن خبر اصلی رو تو ادامه مطلب واستون میذارم!!خبر بعدی هم این که روسل و زوبی زارتا با هم جلسه ای گذاشتن تا در مورد خرید ایکر کاسیاس دروازه بان رئال با هم بحث و مشورت کنند!!به نظر من که اگر کاسیاس بیاد بارسا فوق العاده میشه!!
در آخر هم دعوتتون میکنم به خواندن متن اصلی این دو خبر در ادامه مطلب!!
فعلا بای....

خبر اول مصدومیت مسی:

 باشگاه بارسلونا، تایید کرد که لیونل مسی دچار کوفتگی از ناحیه ران پای چپ شده و حضورش در دیدار یکشنبه شب مقاب مالاگا در هاله ای از ابهام قرار دارد.

این ستاره آرژانتینی در دیدار شب گذشته بارسا مقابل اتلتیکو در سوپرکاپ اسپانیا دچار آسیب دیدگی شد و در نیمه دوم زمین را ترک کرد.

معایناتی که امروز کادر پزشکی بارسا روی پای مسی انجام داد، مشخص کرد که یک خون مردگی در ران پای چپ او ایجاد شده و به همین خاطر، حضور او در دیدار مقابل مالاگا، در هفته دوم لالیگا، در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

مارتینو پیش از این اعلام کرده بود که مسی نیاز دارد تا در بعضی از دیدارهای فصل جدید استراحت کند تا مانند فصل گذشته دچار آسیب دیدگی های طولانی مدت نشود.

خبر دوم خرید کاسیاس:

برنامه «تیکی تاکا» که سحرگاه 4شنبه از کانال تلویزیونی انرژی پخش شد، حکایت از آن داشت که در روز سه شنبه، ساندرو روسل رئیس باشگاه بارسلونا با آندونی سوبی سارتا، مدیر ورزشی این تیم و خاویرفائوس یکی دیگر از مدیران باشگاه کاتالان جلسه ای تشکیل داده و در آن به بررسی احتمال خرید ایکر کاسیاس پرداخته اند.

در اولین دیدار این فصل رئال مادرید در رقابت های این فصل لالیگا در بازی با بتیس، کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی رئال کاسیاس را روی نیمکت ذخیره ها قرار داد و دیگو لوپس را در درون دروازه گذاشت تا گمانه زنی ها در مورد جدایی احتمالی کاسیاس از رئال افزایش یابد.این طور به نظر می رسد که او از شرایطش در این تیم راضی نیست و ممکن است این باشگاه را ترک کند.

دراین میان، رئیس باشگاه بارسلونا، مدیر ورزشی این تیم و نایب رئیس اقتصادی آبی اناری ها با تشکیل جلسه ای در روز سه شنبه، برای متقاعد کردن کاسیاس که قراردادش با رئال در سال 2017 به پایان می رسد برنامه هایی چیده اند تا بدین ترتیب او را برای انتقال به بارسلونا راضی نمایند.

طبق گزارش روزنامه ال موندودپورتیوو، دربرنامه تیکی تاکا به این نکته اشاره شد که بدین ترتیب بارسایی ها یک ضربه کاری به رئال وارد خواهند کرد و به نحوی انتقام انتقال فیگو از بارسا به رئال را خواهند گرفت.

از سوی دیگر ممکن است این داستان با انتقال والدس به رئال مادرید دنبال شود. چرا که والدس بارها و بارها اعلام کرده که این فصل ،آخرین فصل حضور من در بارساست وهرگز هم از مقصد آتی اش صحبتی به میان نیاورده است.