تبلیغات
بارسا،کاتالان،قدرت - ویا:فعلا به جدایی از بارسا فکر نمی کنم!!
از رئال که خراب تر نداریم...رئالتونم رفقا..به این وبلاگ خوش اومدید!
تاریخ : شنبه 25 خرداد 1392 | 02:23 ب.ظ | نویسنده : محمدرضا
سلااااااااام!!داوید گفته که فعلا نمیخواد به جدایی از بارسا فکر کنه!!پس شما هم اینقدر نگید که نمیدونم میخواد بره فلان جا و....!!گرچه فکر می کنم با اومدن تورس یا لواندوفسکی که بارسا دنبالشونه مجبور بشه بره ولی من دوست ندارم که داوید بره!!خدا کنه داوید بتونه بیشتر توی بارسا بمونه و بازم به درخشش هاش ادامه بده!!
خب خبر اصلی رو تو ادامه مطلب بخونید!!
زنده باد الگوآخه

سایت گل- داوید ویا، مهاجم بارسا، شایعه جدایی اش از این باشگاه را رد کرد و تاکید کرد در حال حاضر تنها به حضور در رقابت های جام کنفدراسیون ها با تیم ملی اسپانیا فکر می کند.
ویا که در دسامبر 2011 دچار مصدومیت شده بود و برای چندین ماه از میادین دور بود، در بازگشت نتوانست جای ثباتی در ترکیب اصلی آبی و اناری ها پیدا کند و شایعاتی در مورد پیوستن او به آرسنال یا تاتنهام منتشر شده است.اما او این شایعات را رد کرد و گفت که در حال حاضر به رفتن به یک باشگاه جدید فکر نمی کند.
او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" من با بارسا قرارداد دارم و همیشه گفته ام که از حضور در بارسا راضی هستم.من در تمام طول دوران حرفه ای ام، همیشه به قراردادم احترام گذاشته ام. در حال حاضر تنها به بازی های جام کنفدراسیون ها فکر می کنم. بعد از آن باید ببینم چه اتفاقی رخ خواهد داد.باید در طول تابستان اتفاقات زیادی را بررسی کنیم اما در حال حاضر به چیزی جز بازی برای اسپانیا فکر نمی کنم."
ساندرو روسل، رئیس باشگاه بارسلونا، هم به تازگی گفت تا زمانی که خلافش ثابت نشود، ویا بازیکن بارساست.

I LOVE DAVID....