تبلیغات
بارسا،کاتالان،قدرت - الخلیفی:مسی را به پاریس می آوریم!!
از رئال که خراب تر نداریم...رئالتونم رفقا..به این وبلاگ خوش اومدید!
تاریخ : جمعه 28 تیر 1392 | 12:28 ب.ظ | نویسنده : محمدرضا
سلااااااااااااااااااام!!بچه ها مدیر باشگاه پاریسن ژرمن کفته که اگه بارسلونا بازم به ابراز علاقه خودش به تیاگوسیلوا ادامه بده،اون ها هم مسی رو با یه مبلغ گزاف به تیم خودشون میبرند!!وااااااااااااااااای...خدا یعنی چی میشه؟؟من الان کاملا گیجم نمیفهمم یعنی چی؟؟مگه مسی میتونه بدون رضایت خودش بره تیم دیگه ای!!؟؟یعنی مسی راضیه که از بارسا بره!!به هر حال باید منتظر اخبار باشیم!!بچه ها دعا کنید اتفاق خاصی نیفته!!ومسی همین جا تو بارسا بمونه!!
متن اصلی خبر در ادامه مطلب...

مالک پاری سن ژرمن اعلام کرد اگر بارسلونا بازهم به دنبال سیلوا است ما هم ستاره این تیم را با مبلغی گزاف به پاریس خواهیم برد.

بارسلونا مدتی است که به شدت به دنبال امضای قرارداد با تیاگو سیلوا، مدافع برزیلی پاری سن ژرمن است. آنها از راه‌های مختلف علاقه خود به این مدافع را نشان داده‌اند ولی در پاسخ، سران تیم فرانسوی بارها اعلام کردند که وی را به هیچ وجه به تیم دیگری واگذار نخواهند کرد.به نقل از فارس، ناصر الخلیفی، مالک پاری سن ژرمن که از این شرایط به تنگ آمده است در گفت‌وگو با اکتو اسپورت چاپ فرانسه گفت: اگر سران بارسلونا باز هم به ابراز علاقه خود برای جذب تیاگو سیلوا ادامه دهند، آنگاه ما هم لیونل مسی را به 250 میلیون یورو به عضویت تیم خودمان در می‌آوریم!الخلیفی چندی پیش نیز اعلام کرده بود پاری سن ژرمن به دنبال امضای قرارداد با چند بازیکن از بارسلونا است.
برچسب ها: بارسا، بارسلونا، لیونل مسی، مسی، پاریسن ژرمن، نقل و انتقالات،